Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 25, 2024, 08:03:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z multiplayerem  (Przeczytany 6855 razy)
krotki
Gość
« : Kwiecień 27, 2008, 11:20:43 »

Witam. Problem polega na tym, że kiedy próbuję zahostować grę na lanie (mówię tu o wersji ligowej), po prostu jeśli kliknę,   żeby potwierdzić(na ekranie gdzie wybiera się ilość graczy), gra dalej nie rusza. A o używaniu programu warzone też nie ma mowy, ponieważ nie wiedzę tam żadnego lobby dla PG II. Dopiero zaczynam się bawić w tą gierkę i chciałbym się dowiedzieć jak to odpalić, żebym mógł sobie pogierzyć z braciakiem. 

any1? today?

@Ervin von Rommel
Spoko już dało radę,  gramy po prostu przez "połączenie internetowe" na zewnętrznym IP,  trochę to dziwne, ale cóż trzeba wybaczyć, stara ta gierka, ale muszę przyznać, że wciągnęła mnie bardzo. Pozdro .. .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 12:58:38 wysłane przez krotki » Zapisane
Ervin von Rommel
Generał dywizji (General Major)
*
Offline Offline

Wiadomości: 323


Achtung Panzer!


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 28, 2008, 03:37:33 »

hej

Witamy w naszych skromnych progach. No po lanie to ja nigdy nie grałem ale z tego co słyszałem to chyba Depet miał kiedyś jakąś wersję do gry po lanie. Spróbuj może zagrać jakiś oryginalny scenariusz na sprzęcie SSI. A jak nie to pozostaje Wam granie PBEM  Smiley np. duela. Wtedy gracie sobie równolegle niemcami i aliantami. Każdy z Was rozgrywa turę po czym się nimi wymieniacie. Nic więcej na ten temat nie wymyślę.

POZDRAWIAM!!!

Ervin von Rommel
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)