Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 24, 2024, 10:31:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy techniczne w Panzer General II  (Przeczytany 92415 razy)
SdKfz161
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 06, 2008, 01:21:42 »

hej

sory ale jakoś nie idzie mi to tłumaczenie może zobrazuje o co mi chodzi bo się może kiedyś komuś przyda Smiley

Wszystko alles klar aber Ich habe W2k, a nie WXP.

Achtung Panzer.
Zapisane
SdKfz161
Gość
« Odpowiedz #106 : Styczeń 06, 2008, 01:26:15 »

Gustlik

Jesteś Bogiem komputra!

Tak na marignesie, to Gustlik był moim ulubionym pancernym. Będąc malcem przebierałem się za niego i przychodziłem  do domu na jajecznicę.
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6916



« Odpowiedz #107 : Styczeń 06, 2008, 01:49:36 »

A ja kochałem się w Marusi Grin
Gustlik

Jesteś Bogiem komputra!

Tak na marignesie, to Gustlik był moim ulubionym pancernym. Będąc malcem przebierałem się za niego i przychodziłem  do domu na jajecznicę.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #108 : Styczeń 06, 2008, 01:50:36 »

Nie, nie jestem bogiem - po prostu już kiedyś zdążyłem zaliczyć te problemy  Cheesy

Ale, żeby uniknąć kolejnych, gorąco polecam aktualizację pliku gry do wersji aktualnie obowiązującej - czyli 2.20 (220).
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Depet
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 06, 2008, 02:00:33 »

Ale, żeby uniknąć kolejnych, gorąco polecam aktualizację pliku gry do wersji aktualnie obowiązującej - czyli 2.20 (220).

...i do Gustlik E-File Smiley

Cieszę się że problem został rozwiązany. Temat zostaje przeniesiony do Problemy Techniczne w Panzer General 2.
Zapisane
KornelPL
Gość
« Odpowiedz #110 : Kwiecień 10, 2008, 03:39:56 »

Witam ! mam bardzo powazny problem z PG2 nie wiem co sie z nim stalo nic go z miesiac nie modyfkowalem, nie gralem an nic jednym slowem nawet nie wchodzilem do folderu gry i nagle jest taki problem. Uruchamiam gre i od razu w glownym menu po kilku sekundach 'krecenia' kursorem gra sie wiesza, chwile sie zwiesi , 'wybija' ja do windowsa i pojawia sie powiadomienie ze PG2 nie odpowiada. Hmm myslalem ze cos sie skiepilo, moze jakis dll sie usunal czy cos. sprobowalem wiec moja kopie zapasowa (wersja gry sprzed 3 msc, na pewno dzialala) po skopiowaniu na dysk - ten sam problem. Sciagnalem zupelnie nowy egzemplarz z generals guild - ten sam problem !!!!! Nie wiem juz co robic  format dysku i reinstalka windy nie pomogla, zmiana sterow do grafiki nie pomogla....
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #111 : Kwiecień 10, 2008, 04:51:19 »

Witam, standardowo 2 pytania: ustawiłeś zgodność z Win 95/98 ? I napisz jaką posiadasz kartę graficzną ?
Zapisane
KornelPL
Gość
« Odpowiedz #112 : Kwiecień 10, 2008, 05:20:38 »

tak zgodnosc ustawiona. grafika gf 6600 128/128... od 2 lat nie zmieniana zawqsze wszystko dzialalo PeG i PG2 nie mialem takich problemow teraz nie wiem co sie stalo ze sprzetu tez nic ostatnio nie bylo wymieniane stery do grafiki najnowsze.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #113 : Kwiecień 10, 2008, 05:22:01 »

stery do grafiki najnowsze.

Ooo...znaczy się że w tym czasie aktualizowałeś sterowniki karty graficznej ?
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #114 : Kwiecień 10, 2008, 08:32:57 »

Może trzeba gdzieś "przykleić" taki wątek: "PG2 tylko z ATI !!" ?
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
KornelPL
Gość
« Odpowiedz #115 : Kwiecień 10, 2008, 08:53:56 »

tak stery najnowsze, zawsze aktualizowalem i nie bylo problemow. Gustliku - mi caly czas PG2 i PeG idealnie na GF dzialaly (nigdy nie mialem ati) byl gf2 gf3ti gf4mx gf5200 5500 5700le 5900xt i teraz jest 6600 i zawsze wsszystko bylo ok nie mam pojecia co sie dzieje
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #116 : Kwiecień 10, 2008, 09:21:53 »

tak stery najnowsze, zawsze aktualizowalem i nie bylo problemow. Gustliku - mi caly czas PG2 i PeG idealnie na GF dzialaly (nigdy nie mialem ati) byl gf2 gf3ti gf4mx gf5200 5500 5700le 5900xt i teraz jest 6600 i zawsze wsszystko bylo ok nie mam pojecia co sie dzieje

No teraz to już się zgubiłem. Powoli:

To ze masz stery najnowsze już wiem - pytałem czy od tego czasu gdy odinstalowałeś PG2 aktualizowałeś sterowniki, czy może teraz masz takie same jak wtedy gdy PG2 działał ? Jeśli pierwsza opcja to być może przyczyną są  nowe sterowniki...

Teraz napisałeś tez o różnych kartach graficznych więc kolejne pytanie: czy wtedy gdy grałeś w PG2 miałeś tę samą karte co masz teraz (tj. GF 6600) czy może którąś z tych wcześniejszych ? Jeśli pierwsza opcja przyczyną jest karta graficzna...

Może trzeba gdzieś "przykleić" taki wątek: "PG2 tylko z ATI !!" ?

Hehe dobry pomysł - może warto stworzyć temat o takiej nazwie i go przykleić aby był na samej górze. Z kolei w treści posta napisać dlaczego, co i jak a także wszystkie rozwiązania problemu z kartami graficznymi jakie znamy (tzn. które pojawiły się na forum) ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2008, 09:23:59 wysłane przez Depet » Zapisane
KornelPL
Gość
« Odpowiedz #117 : Kwiecień 10, 2008, 09:51:38 »

mam tylko 6600 i PG2 dzialal na nim bardzo dobrze karte mam od 2 lat a wyliczenie wszystkich moich geforcow bylo dla gustlika aby wiedzial, ze ja z PG2 i nvidia nie mialem problemow. Jak zainstalowalem starusienkie stery (ale naprawde archaiczne) to PG2 odpalil sie , ale co zrobic zeby odpalal sie na sterach serii 13xxx i wyzszej ? bo na tych sterach to o grach pokroju blitzkrieg czy w ogole z mocna akceleracja 3d to moge zapomniec :/
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #118 : Kwiecień 10, 2008, 10:59:51 »

Jak zainstalowalem starusienkie stery (ale naprawde archaiczne) to PG2 odpalil sie , ale co zrobic zeby odpalal sie na sterach serii 13xxx i wyzszej ? bo na tych sterach to o grach pokroju blitzkrieg czy w ogole z mocna akceleracja 3d to moge zapomniec :/

No i właśnie to podejrzewałem - niestety innego rozwiązania niż starsze sterowniki raczej nie ma...kombinuj - może spróbuj znaleźć złoty środek tzn. wybierz sterowniki NIE najnowsze ale też NIE najstarsze. Alternatywą pozostaje jeszcze Virtual PC > http://forum.generalsguild.com/panzer-general-2/problemy-techniczne-w-panzer-general-ii/msg3829/#msg3829
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #119 : Kwiecień 10, 2008, 11:25:20 »

Pisząc, ze PG2 tylko z ATI, miałem właśnie to na myśli, żeby przestrzec tych, którzy chcą mieć Panzera a jednocześnie myślą o wzmocnieniu grafiki dla współczesnych gier. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest ATI albo...... drugi komputer.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.01s, 1q)