Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 11:36:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reprezentacja The General`s Guild  (Przeczytany 91972 razy)
yazz
Chorąży (Warrant Officer 3)
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Odpowiedz #165 : Styczeń 26, 2007, 09:12:57 »

Ludzie z Battle Group kantują raczej na pewno. Nawet Hoth mi się ostatnio żalił że grał w swojej lidze z gościem scenariusz, w którym przez całą grę padał deszcz, i Hoth nie mógł w ogóle użyć lotnictwa... jedynie w ostatniej turze, pogoda była słoneczna tak aby jego samoloty mogły dokończyć dzieła...
To chyba pokazuje skalę działań... Ale Hoth gra fair i gra z nim to prawdziwy fun.
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #166 : Styczeń 26, 2007, 11:09:28 »

nic dziwnego zatem ,że ligi upadają .Grajmy utrzciwie a nasza przetrwa wszystko.
Zapisane
ratig
Gość
« Odpowiedz #167 : Styczeń 27, 2007, 04:52:03 »

Ale bagienko się zrobiło. Powiem tak. Swego czasu trochę się udzielałem na forum Paintball. Tam była taka sytuacja że starzy gracze - wyjadacze wszystko wiedzieli na temat sprzętu slangu itp. Żeby było śmiesznie forum jako jedno z zadań stawiało sobie za propagowanie painta w polsce tak aby jak najwięcej osób zaczeło w to grać. Niestety życie pokazało że każdy nowy na forum pytał się o rzeczy na temat painta, które były już zawsze wcześniej poruszone na forum wiele razy, za co niestety zazwyczaj dostawał kilka zjebek żeby sobie poszukał na forum bo to już było. Doprowadziło to do tego że zamiast propagować painta to forum raczej odstraszało od niego (dużo pyskówek). Nie chciałbym żeby tutaj doszło do podobnej sytuacji bo każdy potencjalny nowy gracz PG2, kilka razy się zastanowi czy zacząć się w to bawić jak będą tu cały czas tylko teksty żę tu się kantuje. Więc na boga, jeśli twój przeciwnik kantuje to niewyzewnętrzniajcie się tutaj na oczach wszystkich tylko załatwcie sprawę bezpośrednio z koordynatorem.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #168 : Styczeń 27, 2007, 05:38:44 »

Otóż to Ratig - masz całkowitą racje....koniec dyskusji na temat czy oszukują czy nie....gramy z nimi to musimy wygrać ! Smiley
Zapisane
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #169 : Styczeń 27, 2007, 06:32:52 »

Otóż to Ratig - masz całkowitą racje....koniec dyskusji na temat czy oszukują czy nie....gramy z nimi to musimy wygrać ! Smiley


Popieram
Zapisane
Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #170 : Styczeń 27, 2007, 10:36:43 »

Otóż to Ratig - masz całkowitą racje...
Otóż nie Depet - nie macie racji.
Takie sytuacje powinny byc omawiane pomiedzy Wami w takim meczu, zeby byla jakas koordynacja, jednemu sie wydaje a drugi potwierdzi a tak bez informacji nikt nic nie powie. Nie mowie, zeby tu sie "wyzewnetrzniac" ale macie chyba swoje zamkniete forum z taktyka wiec tam mozecie pisac.

... ale teraz taka watpliwosc. Nowy gracz sie rejestruje i dostaj baty non stop. Nie przegrywa bo jest slaby i poczatkujacy ale dlatego ze ktos go kantuje ale ten nowy o tym nie wie i tez sie zniecheca :/

a tak w ogole, forum o paintballu odstraszalo ze wzgledu na pyskowki do nowych a nie bo ktos oszukiwal.
Jak sie nie bedzie nowych strofowalo tylko tlumaczylo co i dlaczego to sie nie bedzie ich odstraszac a wrecz przeciwnie, dajac im wiedze (chociazby o mozliwosci oszukiwania) daje sie jakas pewnosc siebie i chec do gry (wiare, ze mozna grac i wygrywac i nie dac sie oszukac)?

co Wy na taki punkt widzenia?
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #171 : Styczeń 27, 2007, 11:57:43 »

Franek jeśli nowemu graczowi zdarzy się coś podejrzanego w grze (co dokładnie ma napisane w regulaminie który oczywiście dokładnie przeczytał) to szuka takiego gościa co się zwie Depet - a moge Ci powiedzieć że znam gościa już dość długo i wiem że znaleźć go łatwo i wysyła mu to co wydaje się co najmneij dziwne.....Pan Depet aż tryska radością jak ma coś do analizy...i aby ułatwić nowym graczom "znalezienie go" ma zawsze w podpisie taki napis Asystent LadderMastera ds. analizy tur - wsytarczy kliknąć i przesłąć to co na sercu lezy..... Grin Dobra koniec złośliwości.....nie ma mowy żeby nowy gracz czuł się zagniony...jeśli ma jakąs sprawe....to samo tyczy się stałych graczy którzy juz nawet nie muszą zaglądać do regulaminu bo wiedzą co jest nie tak.....jest sprawa -> to idzie prosto do mnie na maila pg2cheating@generalsguild.com i koniec kropka....to jest delikatny temat i forum to nie miejsce żeby omawiać co kto zrobił podejrzanego....z tonu Twojego postu wynika że masz wątpliowści czy wszystko gra jak należy ? Oczywiście - w przypadku naszej gry klubowej - miałem juz pare spraw.... te które wydały mi się podejrzane albo byłem wręcz na 100 % pewien że przeciwnik mataczy przekazywałem w ręce SteelFoxa który jako koordynator/kapitan w turnieju przekazywał informacje drugiej stronie.....wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

Powtarzam raz jeszcze forum to miejsce do dzielenie się wrażeniami a nie oskarżania się....stało się trudno -> bez sensu jest pisac gracz "X jest taki be a gracz Y jeszcze bardziej beeee"....

Nikt nikogo nie będzie straszył a tym bardziej strofował - Franek mam wrażenie że nie przeczytałes regulaminu... Smiley mam racje ? Tam jest wszystko napisane....trafia sprawa do mnie -> daje werdykt w możliwe szybkim czasie -> Szarik wprowadza kare lub nie....proste....czasem dodatkowo sprawdzam wyrywkowo tury w turnieju....(oczywiście w którym nie gram)
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #172 : Styczeń 28, 2007, 10:14:25 »

i tak powinno być panie Depet .A jesili chodzi o granie niezgodne z regulaminem to przydaża sie raczej nowym graczom i nie koniecznie jest to czynione z premedytacją .Po prostu pokutują przyzwczajenia gry z kompem ja osobiście nie robie z tego  problemu ,tylko informuję delikwenta o konsekwencjach oraz o tym jaki błąd popełnił oraz by informowali o swych potknięciach stronę przeciwną.
Nawet nie staram się rejestrować gier z nowym graczem chyba, że się uprze przeciwnik traktuje grę 1 jako wprowadzenie i naukę przeciwnika ,czasem jest to lekcja i dla mnie hi hi.
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #173 : Styczeń 28, 2007, 11:00:19 »

Stell mam pytanie.
 Oblvion nie przesyła mi tury mija 1tydzień jak mu wysłałem i nic na monity z mojej strony nie raaguje czy możesz coś z tym zrobić niestety zaczyna mnie to powoli irytować.
(chyba że przeciwnik liczy że mam sklerozę?).
Zapisane
Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #174 : Styczeń 28, 2007, 12:50:54 »

...Franek mam wrażenie że nie przeczytałes regulaminu... Smiley mam racje ?
Nie Panie kolego, nie masz racji. To, że ktoś ma inne zdanie na temat przeznaczenia regulaminu nie oznacza, że trzeba mu od razu przypinać plakietkę "napewno nie przeczytał". Poprostu moim zdaniem regulamin (jeśli nie chcemy odstraszać początkujących) nie powinien być elaboratem na kilka stron A4. Wszystkiego i tak w regulaminie sie nie przewidzi i ta reszte powinno sie omawiac na forum. Nie mowie o pietnowaniu osob ale sposobow.
no ale niech tam Wam bedzie, mi to wszystko jedno...
...czasem dodatkowo sprawdzam wyrywkowo tury w turnieju....(oczywiście w którym nie gram)
oczywiście  Grin
Zapisane
steelfox
Gość
« Odpowiedz #175 : Styczeń 29, 2007, 08:38:43 »

Aktualny stan pojedynku międzyklubowego

1   Rommel  vs  Avenger                  zakończona                                Wynik 1:0
2   Marder   vs  Maxmann              nierozpoczęta                                Wynik ?:?
3   Janus     vs  Oblivion                  w toku                   prognozowany wynik     1:0
4   Kris_13   vs  ronin                      w toku                                            Wynik ?:?
5   Grisha    vs  Pinkley                    SPÓR                     nieklasyfikowany   ----        
6   Steelfox vs  Raspootin               zakończona                                   Wynik 1:0
7   Depet    vs  facongrande           wtoku                     prognozowany wynik    1:0
8   Yazz      vs  Hoth                        zakończona                                   Wynik 0:1
9   Ratig     vs  Corporal Steiner     zakończona                                   Wynik 1:0
10   STR      vs  wittman1ss            zakończona                                    Wynik 0:1

jeśli ta tendencja utrzyma się, to TBG dostanie najlepszą z możliwych kar - PORAŻKĘ
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 09:16:20 wysłane przez steelfox » Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #176 : Luty 02, 2007, 11:22:54 »

mam pytanie ile czasu trzeba czekać na odpowiedż przeciwnika by uznać się za zwycięscę czekam cierpliwie 2-gi tydzień a tury mielisimy przesyłać w 2 dniowych odstępach czasowych.
Im przeciwnik ma mniejsze szanse na wygraną tym dłużej czekam na tury . wysłałem już 4 ponaglenia z turami i (ani be ani me).
Zapisane
steelfox
Gość
« Odpowiedz #177 : Luty 02, 2007, 01:09:55 »

Poprosiłem przedstawiciela ich ligi o ponaglenie i rozstrzygnięcie tej kwestii.
Zapisane
steelfox
Gość
« Odpowiedz #178 : Luty 05, 2007, 02:08:19 »

W związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji ze strony mardera, zostaje on wycofany z reprezentacji GG w pojedynku TBG. Miejsce mardera zajmuje Saygon. Saygon proszę Cię o potwierdzenie i jak najszybsze rozpoczęcie pojedynku. Zostało niewiele dni do końca lutego. W wyniku zwloki nastapiła także zmiana przeciwnika. Twoim graczem zamiast maxmanna bdzie SGT_V.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #179 : Luty 05, 2007, 02:10:41 »

Panowie miło mi poinformowac że mój przeciwnik skapitulował....

My last turn. You win. Congratulations

facongrande


Wygrywamy ...i rozpierdzielimy TBG !  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)