Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 20, 2024, 01:51:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Turniej Drugiej Szansy (PG2)  (Przeczytany 61196 razy)
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #120 : Wrzesień 11, 2009, 01:29:18 »

kolego
nie mieszkam pod Warszawą chyba że Bielany nie leżą w jej granicach jak to było przed wojną i zaraz po niej Smiley
przeczytaj uważnie to co było pisane .
Być może zostałem zle zrozumiany przez kolegę ale już o tym pisałem i nie zamierzam się powtażać
wysłałem ci turę rozegraną tylko wcześniej jak i ty to uczyniłeś której nie grałem z nikim bo czekała na ciebie.
jest faktem iż zaproponowałem ci rozegraną turę o takich samych specjalnościach (trzech) by gra była wyrównana bo akurat miałem takową po grze z Feltfeblem .
nie wiem po co jeszcze drąży się ten temat i co próbuje się wyjaśnić
nie wyraziłeś zgody i po obejrzeniu tury oprotestowałeś ten fakt więc ja rozegrałem grę od nowa koniec kropka tyle fakty.
nie robiłem niczego o czym bym cię nie poinformował .
a jak by się sprawie dobrze przyjżeć to nie tylko ja złamałem regulamin bo i ty rozegrałeś turę wcześniej
a regulamin nic nie mówi o tym ile czasu wcześniej nie wolno rozgrywać tury
więc to że zaproponowałem zmianę tury mym zdaniem nie ma znaczenia bo jej nie zmieniłem .
i jeszcze jedno regulamin jest do rozwiązywania problemów między graczami bym go złamał musiałbym wysłać turę wcześniej rozegraną nie informować cię o tym czyli oszukać .
a tury nie miałem wyselekcjonowanej jak twierdzisz  ((po namysle złamal, bo wysłał wyselekcjonowaną turę))
ja w zasadzie po namyśle twierdzę że też miałeś turę wyselekcjonowaną bo ją wcześniej rozegrałeś
zaznaczam iż starałem zachować twój tok rozumowania zaznaczam o nic nie oskarżam .
a mam jeszcze pytanie czemu kolega nie chciał rozegrać tury jeszcze raz i zagrać zgodnie z rególaminem
jak ja  zrobiłem .
i czemu widzisz tyko jedną stronę medalu
bo skoro ja złamałem rególamin to i ty też to zrobiłeś
a to że chciałem zmienić turę by szanse były takie same i twoje i moje to była próba realizacji koncepcji takich samych specjalności dla obu graczy która przyszła mi do głowy po obejrzeniu i rozegraniu twojej gry bo okazało się że grając z Markiem miałem podobne .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 01:53:54 wysłane przez Janus » Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #121 : Wrzesień 11, 2009, 08:17:44 »

Skończ Janus bo stracę dla Ciebie szacunek.

Usiadłem, czekałem nie było Cię, po godzinie zdecydowałem że trzeba przejść na pbema - rozegrałem ture i wysłałem, tak jak podczas normalnej gry pbem. Nie selekcjonowałem tur, nie rozgrywalem kilka razy, po prostu zagrałem. Co wiecej dopisałem w e-mailu że jeśli będziesz chciał (np. pojawisz się o 20) to możemy zacząć od początku. W regulaminie turnieju są bonusy za gre przez skype, lecz nie ma obowiazku, więc gra pbem i to co zrobilem jest zgodna z regulaminem. Wg. Twojej interpretacji każdy kto gra pbme łamie regulamin? Bo przeciez musi kiedyś tą pierwszą turę rozegrać. No chyba że jeśli umówiliśmy się na skype to już nie wolno grać pbem, ale wówczas skoro się nie zjawiłeś to oddajesz mecz walkowerem? W momencie kiedy się nie zjawiłeś zostały 2 dni w które wstępnie mogliśmy grać (przy czym jeden miał być "krótki"). Po godzinie czekania stweirdziłem że trzeba przejść na pbem, skoro się nei stawiłeś i była to decyzja którą podjąłbym jeszcze raz. Gdyby był jeszcze miesiąc do zakończenia gry to moglibyśmy się umawiać na inne terminy, lecz nie było tego czasu. 

Ty miales kilka rozegranych tur, nie protestowałem przeciwko temu ze rozegrane wcześniej. W naszej rozmowie powiedziałem ze nie chce tury którą wysłałeś juz komuś i powiedziałeś ze to była tura dla mnie. Jednak z drugiej strony miałeś kilka tur dla mnie i wybrales tą która wg. Ciebie byla najbardziej odpowiednia. Po co rozgrywales kilka tur dla mnie, skoro potrzebna jest jedna? Jeśli zaś rozgrywales dla kogoś innego to nie wolno Ci jej przesłać. I tak źle i tak neidobrze. Nie powinno miec miejsca sytuacja ze masz kilka tur dla mnie i mozesz wybierac. Wybrana ture przeslales, co oznacza ze złamałeś regulamin. To kiedy ja rozegrałeś nie ma znaczenia, mogłeś ja rozegrać 2 miesiące temu z myślą - jak dojde do tej fazy to bedzie moja tura i wyślę ją temu kto zostanie moim przeciwnikiem, ale jedna, a nie kilka z różnymi liderami na różne "okazje".

Nie ma sensu odwracać kota ogonem, ani wycofywac sie rakiem. Dokonywałes selekcji tur, a jest to zabronione. Co do regulaminu - on nie jest od rozstrzygania konfliktów, od tego jest Szarik jako organizator. Ragulamin określa zasady gry, które obowiązują WSZYSTKICH i nie wolno go sobie lekceważyć, ani "nadinterpretowac". Właśnie dlatego nie spodobało mi sie że Mentor postawił sie poza zasadami ustanowionymi w lidze, bo jak mówią ryba psuje sie od głowy.

Więc prosze nie wciskaj mi ze złamałem regulamin. Za to chyba wystarczający wyraznie napisałem i to nie raz, ze nie sądzę abyś zrobił to co zrobiłeś dlatego ze chcialeś oszukac. Sprawdz tez rozmowe na skype - to ja zaproponowalem ze trzeba zagrac od nowa, bo nie zgadzam sie na wyselekcjonowana ture.  Zrezygnowalem dlatego ze stwierdzilem ze (nawet do tej pory) nie widzisz roznicy pomiedzy selekcja, a prostym rozegraniem i nie uwazasz ze to cos zlego ze postapiles niezgodnie z regulaminem. Dla mnie miarodajny jest komentarz Szarika w tym wątku:

Po prostu ręce opadają.
Przyznaję rację Sir Dabanowi i wcale mu się nie dziwię, że podjął taką decyzję.
Gra w lidze powinna sprawiać przyjemność, a jeżeli tak nie to mamy sytuację bardzo przykrą.
Przykro również z tego powodu, że rezygnuje generał, który wniósł dużo wigoru w świat PG2 i mnie samego motywował do działania.

To ze nie miałeś złych intencji to jedno, lecz czyn pozostaje czynem i warto abys najpierw pomyslal zamiast się unosić i udowadniać że czarne jest białym. To tak jak z jazda po pijanemu samochodem, kierowca miał zaledwie 0,3 promila (tuż nad granicą) po wczorajszej imprezie i jechał tylko 400m do domu uliczkami osiedlowymi i tylko 40 km/h. Jednak jeśli zatrzyma go policja to nie będzie to miało znaczenia - wsiadł po pijanemu za kierownicę. Dlatego że nie wolbno rozgraniczać - ach, ja jechalem bezpiecznie, bo inny keirowca dojdzie do podobnych wniosków - ech, tylko 1 litr na 3 i tylko droga gminna, to przeciez nie autostrada i tylko 80km/h bo spokojnie panuje nad pojazdem. Nie ma relatywizmu, nikt nie powinien stać ponad prawem. 

Dla mnie koniec dyskusji, jeśli uważasz że nadal sie mylę, a ty nic złego nie zrobiłeś to poproś Szarika o takie oświadczenie. Jeśli on jako Organizator turnieju uzna że jestem winny, że Ty nie złamałeś regulaminu a ja tak to uszanuję jego decyzję. Na razie jednak oprocz Ciebie NIKT nie twierdził że to co zrobiłeś było w porzadku, ani że ja złamałem regulamin.

Dlatego właśnie uważam że podjąłem dobrą decyzje, nie ma sensu grać w takiej atmosferze, skoro nawet Ty jako czołowy gracz odwracasz kota ogonem.
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #122 : Wrzesień 11, 2009, 10:47:26 »

Panowie, uważam że nie ma co toczyć walki na słowa, wg mnie jest tylko jedno rozwiązanie o którym pisałem wcześniej, spotkanie online i rozegranie od nowa pomiędzy sobą tego scenariusza, a jak nie to niech Szarik zadecyduje.
Mieszkacie w jednym mieście, to faky że największym w naszym kraju i że przemieszczenie się z jednego końca na drugi moze stanowić problem , ale w zaistniałej sytuacji nie powino to stanowić dla Was problemu
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #123 : Wrzesień 11, 2009, 11:06:11 »

Pragnę także poruszyć temat ponownego negatywnego głosowania na scenariusze w finale TDS.
Nie może być tak że w danym turnieju będą rozgrywane ponownie te same sceny.
Dunkierkę już grałem, Maleme tak samo inni gracze grali Caen i Crusader , więc jest ABSURDEM podawanie ponownie tych scenariuszy.
Naprawdę jest tak wielki wybór scenariuszy że na poszczególnych etapach turnieju można rozgrywać inny scenariusz.
Tak samo wg mnie nieetycznym jest podawanie scenariuszy które niedawno były rozgrywane w innym turnieju.
Proponuję dlatego by scenariusze które były rozgrywane w turniejach nie mogły być ponownie proponowane i rozgrywane w innych scenariuszach w ciągu roku.
Tą wypowiedzią nie chcę podważać idei tego turnieju, ponieważ uważam że pomysł i zasady rozgrywek są dobre.
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #124 : Wrzesień 13, 2009, 08:58:31 »

Co do gry - już się wypowiedziałem, ja nie chciałem grać z Janusem, dałem walkowera. Koniec kropka.

Co do scenariuszy - proponuję tą uwagę zgłosić przed kolejną edycją turnieju do Organizatora. Regulamin tegorocznego turnieju jest znany chyba od 3 miesięcy i nie będzie zmieniany w trakcie trwania turneju. Doda Dodam że drabinka jest tak zorganziowana że szansa na to że te samy zagrają 2 razy ten sam scenarisuz jest praktycznie zerowa. Skoro nie sa przesyłane tury to nikt nie wie jak zagrałeś i nie skorzysta z tego.
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #125 : Wrzesień 14, 2009, 07:14:30 »

Wyniki głosowania na listę B scenariuszy:

Nr Nazwa                                                                                                  Karne punkty
1) Amonas Crusader RSF             2
2) RS' Maleme v2.0 (RSFPlus) RSF              3
3) Race to Dunkirk SSI                3
4) Caen - Operation Charnwood - Oden Valley SSI       5
5) Avalanche SSI                8
6) Amonas Anzio v1.1 (RSF/SSI) RSF          12


Głosowali:

Rommel

5 - Amonas Anzio v1.1 (RSF/SSI) RSF
3 - Avalanche   SSI
2 - Caen - Operation Charnwood - Oden Valley   SSI
1 - RS' Maleme v2.0 (RSFPlus) RSF

Roberto_tr

5 - Avalanche SSI
3 - Race to Dunkirk SSI
2 - Amonas Anzio v1.1 (RSF/SSI) RSF
1 - RS' Maleme v2.0 (RSFPlus) RSF

Foit

5 - Amonas Anzio v1.1 (RSF/SSI) RSF
3 - Caen - Operation Charnwood - Oden Valley   SSI
2 - Amonas Crusader   RSF
1 - RS' Maleme v2.0 (RSFPlus)   RSF
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #126 : Październik 26, 2009, 05:38:57 »

mam pytanie coś się dzieje w turniejach ?
bo rzadnych info nie ma ?
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #127 : Październik 26, 2009, 06:23:34 »

W tym turnieju jeszcze poczekasz chwilkę:)
Czekamy na zakończenie  spotkania feldfebel Szulc - Cpt.Pablo. na zwycięzcę czeka Rommel, a Ty czekasz na zwycięzcę tego spotkania.
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #128 : Listopad 09, 2009, 09:57:28 »

to napisz jaki scen gram
i zagram go już z Romlem  Evil wrry Grin
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #129 : Listopad 09, 2009, 07:59:39 »

Fakt, powinno się to popchnąć trochę do przodu, za długo to trwa Tongue
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #130 : Listopad 10, 2009, 03:55:32 »

to napisz jaki scen gram
i zagram go już z Romlem  Evil wrry Grin
To fakt jutro 11 listopad dzień wolny, można by było sobie pyknać jakiś scen.
Mam prośbę do Kolegów organizatorów:
Podajcie scen na finał.
Jak mi się uda pokonać przeciwnika w półfinale, to mecz finałowy z Janusem będziemy mieli rozegrany.
A jak polegnę, to gre zarejestrujemy w lidze.
Uważam że propozycja jest ciekawa
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #131 : Listopad 21, 2009, 08:16:09 »

Ten turniej też nie odbiega od "Polskich dróg 2012"  Grin czy nie można określić na forum terminu rozgrywek i faktycznie jak go się nie dotrzyma to od razu aut  Cool
 Bullhorn Koledzy Organizatorzy do roboty !
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #132 : Listopad 23, 2009, 12:10:45 »

Hmm, otrzymałeś e-maila - poprosiłem Szarika o wyznaczenie terminu kolegom. Przed chwilą także dostałe mzapewnienie że to zrobi. Zgodnie z regulaminem tylko on moze wyznaczyć termin.
A swojadrogą kto by pomyslał że z drugiej szansy bedzie korzystał sam Rommel Smiley
Nie gneiwaj sie uwaga nieco złośliwa ale bez złych intencji, ot niezbadane są przypadki ludzkie Smiley
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #133 : Listopad 23, 2009, 08:54:29 »

Mało co a już zapomniałbym o tym turnieju  Grin
Jednak Kolega Giees w innym wątku przypomniał mi o zaległym turnieju  Wink
A swoja drogą kto by pomyslał że z drugiej szansy bedzie korzystał sam Rommel Smiley
Hmmm, nazwijmy to wypadkiem przy pracy  Cool ostatnio słyszałem te powiedzenie i bardzo mi się spodobało  Wink
Nie gneiwaj sie uwaga nieco złośliwa ale bez złych intencji, ot niezbadane są przypadki ludzkie Smiley
Spoko, jestem też zniszczalny i można ze mną wygrać
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #134 : Listopad 23, 2009, 09:07:43 »

Własnie o to mi chodziło - nawet Rommlowi moze zdarzyć się wypadek przy pracy. Z drugiej strony nie pregrałeś z nowicjuszem a Janusem na scenie który on dobrze zna Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.008s, 1q)