Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 03:16:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Turniej Drugiej Szansy (PG2)  (Przeczytany 60796 razy)
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 437



WWW
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 27, 2009, 10:47:25 »

Mała prośba, umieście link do turnieju (zapisów) w bardziej widocznym miejscu na stronce ligowej.

Zrobione.
Zapisane

Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 437



WWW
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 27, 2009, 11:14:42 »

Odnośnie ostatnich wypowiedzi Rommla:

Regulamin turnieju nie był zmieniany od momentu publikacji. Nieprawdą jest, że coś było zmieniane pod wpływem jakiegokolwiek gracza.

Koordynator czy organizator, te słowa rzeczywiście były błędnie użyte w regulaminie. Aby była jasność ja jestem organizatorem a Sir Daban koordynatorem. To zostanie poprawione.

Tego turnieju nie byłoby gdyby nie Sir Daban. Praca którą on wykonuje na rzecz tego turnieju jest duża i jest sporym dla mnie odciążeniem w porównaniu z sytuacją gdybym ja wszystko robił od początku do końca.
Nie widzę tutaj żadnej kolizji między obowiązkami koordynatora a graniem. Rola Sir Dabana jest tutaj czysto pomocnicza, ostateczne decyzje podejmuje organizator.
Dyskusję na temat czy koordynator może grać w turnieju uważam za zamkniętą.

Zostało utworzone na potrzeby tego turnieju specjalne konto mailowe:
tds@gildiageneralow.pl
Tam proszę wysyłać propozycje scenariuszy oraz wszelkie emaile dotyczące turnieju. Pocztę na tym koncie będę sprawdzał ja oraz Sir Daban (nie będzie usuwana z serwera).

 
Zapisane

Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #17 : Czerwiec 28, 2009, 09:11:46 »

Jeśli się okaże że moje uczestwictwo spowoduje że kilku graczy nie zdecyduje się grac to zrezygnuję z uczestnictwa i prowadzenia turnieju (bo gdybym przez kogoś musiał zrezygnować, a był podstępną bestią to tym bardziej bym się mścił).
Udział w turnieju jest dobrowolny i przystąpi do niego każdy kto wyrazi chęć i zgodę.

Mam pytanie:
Czy jest obowiążek wysyłania pierwszej tury i sev-ów z całej gry?
jeżeli tak, to do kogo?
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 28, 2009, 07:49:19 »

Rafał , nie ma ale ślij na piotr.bydlowski@bydlowski.pl  Cheesy
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #19 : Czerwiec 28, 2009, 10:50:29 »

Rafał , nie ma ale ślij na piotr.bydlowski@bydlowski.pl  Cheesy
jeżeli do Ciebie Piotrze to nie ma problemu Grin
jednak chciałbym żeby na moje pytanie odpowiedzieli organizatorzy Huh?
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 28, 2009, 11:01:43 »

Nie ustalałem tego z Szarikiem, więc musi się on wypowiedzieć jak chciałby aby było. Jeżeli boisz się że będę widział Twoje pliki to może spakowane zabezpieczysz hasłem - wówczas wszystko będzie na jednej poczcie, a na żądanie Szarika (w razie potrzeby) udostępnisz mu hasło. 
Zastanawia mnie tylko dlaczego ciągle szukasz dziury w całym? Masz coś do mnie? Uważasz że pomagam w organizacji turnieju aby Cię oszukać, wykraść umiejętności, podstępnie pokonać, rzucić klątwę?
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #21 : Czerwiec 28, 2009, 11:19:12 »

Zastanawia mnie tylko dlaczego ciągle szukasz dziury w całym?
Ponieważ, nie ma żadnego zapisu o tym w regulaminie, więc zanim przystąpię chcę znać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Uważasz że pomagam w organizacji turnieju aby Cię oszukać, wykraść umiejętności, podstępnie pokonać, rzucić klątwę?
Nie o to akurat się nie boję.

Uważam że pomysł z tym turniejem i forma rozgrywek jest bardzo ciekawa i chwała Ci za to że wymyśliłeś ten turniej.

Więc czekam(czekamy) na wypowiedź Szarika na moje pytanie.


Zapisane
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 437



WWW
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 28, 2009, 11:31:37 »

Mam pytanie:
Czy jest obowiążek wysyłania pierwszej tury i sev-ów z całej gry?
jeżeli tak, to do kogo?

Myślę, że punkt o przesłaniu tur można spokojnie dopisać., tak jak było to w poprzednich turniejach.
Pytanie czy specjalnie organizować wysłanie pierwszej tury tzn. abym po otrzymaniu pierwszych tur od obu graczy dopiero je rozsyłał?
Zapisane

giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 28, 2009, 11:42:44 »

Pozwole sobie zapytac... Gralem chyba w 3 turniejach i jeszcze nigdy nie podeslalem tur (ani moj przeciwnik, co do kolegi dabana nie jestem pewien) .  Przyznam ze nie wysylam bo albo pogubie przed koncem gry albo jedne tury ida skype inne mail i generalnie ostatnie o czym mysle to archiwizowac dziesiatki plikow (a kolega Szarik na tyle wyrozumialy zeby nie robic problemow tam gdzie ich nie ma) .... Cos sie zmienilo od tego czasu ?

Koledzy mocno o tym debatuja wiec musze sie zastanowic czy nie zostane rozstrzelany jak znowu w sposob olewajacy (oczywiscie z gory za to przepraszam)  podejde do tematu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 11:47:19 wysłane przez giees » Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 28, 2009, 11:45:11 »

jeżeli do Ciebie Piotrze to nie ma problemu Grin
Nie dzwonisz , nie piszesz ostatnio to chociaz jakies tury podeslij , hahahha.  Grin
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 29, 2009, 12:28:47 »

Ja nasze wysłałem
Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #26 : Czerwiec 29, 2009, 12:32:30 »

Nie dzwonisz , nie piszesz ostatnio to chociaz jakies tury podeslij , hahahha.  Grin
Na Warzone i Mission Metz musisz poczekać   Box ponieważ będe grał niemcami i znam wynik na 99%
A na RSFie możemy coś pyknąć przez skaypa, ale szczególy ustalmy przez emeila lub telefonicznie.
Myślę, że punkt o przesłaniu tur można spokojnie dopisać., tak jak było to w poprzednich turniejach.
Pytanie czy specjalnie organizować wysłanie pierwszej tury tzn. abym po otrzymaniu pierwszych tur od obu graczy dopiero je rozsyłał?
Proszę w takim układzie o wyjaśnienie
Zostało utworzone na potrzeby tego turnieju specjalne konto mailowe:
tds@gildiageneralow.pl
Tam proszę wysyłać propozycje scenariuszy oraz wszelkie emaile dotyczące turnieju.
czy na ten adres będziemy wysyłać tury, czy służy do wyboru scenariuszy?
Ponieważ nie łapię tego  Grin
Proszę o odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 12:34:40 wysłane przez Rommel » Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #27 : Czerwiec 29, 2009, 12:38:53 »

Pozwole sobie zapytac... Gralem chyba w 3 turniejach i jeszcze nigdy nie podeslalem tur (ani moj przeciwnik, co do kolegi dabana nie jestem pewien) .  Przyznam ze nie wysylam bo albo pogubie przed koncem gry albo jedne tury ida skype inne mail i generalnie ostatnie o czym mysle to archiwizowac dziesiatki plikow (a kolega Szarik na tyle wyrozumialy zeby nie robic problemow tam gdzie ich nie ma) .... Cos sie zmienilo od tego czasu ?
Nie martw się Giees ja tego też nie robię, nie wysyłam tur z powodu lenistwa, ale wiem że niektórzsy wysyłają by zdobyć dodatkowe punkty bonusowe
Koledzy mocno o tym debatuja wiec musze sie zastanowic czy nie zostane rozstrzelany jak znowu w sposob olewajacy (oczywiscie z gory za to przepraszam)  podejde do tematu.
Nie zostaniesz roztrzelany, każdy głos się liczy, ponieważ tylko Rommel ma problemy  Grin Grin Grin
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 29, 2009, 12:45:42 »

Na Warzone i Mission Metz musisz poczekać   Box ponieważ będe grał niemcami i znam wynik na 99%
A na RSFie możemy coś pyknąć przez skaypa, ale szczególy ustalmy przez emeila lub telefonicznie.
Nie no ja nawet nie pilem do naszej gry na wz. Tak sobie zazartowalem Smiley
Zadzwonie pod koniec tyg to pogadamy...
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 29, 2009, 12:47:15 »

Ja nasze wysłałem

Bylem na 99% pewien Smiley
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.01s, 1q)