Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 03:04:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Turniej PG2 Polskie Drogi  (Przeczytany 57985 razy)
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #90 : Styczeń 21, 2010, 09:16:01 »

besprzecznie kolego Giess tylko chyba ma albo braki czasowe,
albo inne powody by tego już nie robić, a szkoda bo jest bezkompromisowy i traktuje wszystkich tak samo
co u mnie daje mu ogromnego plusa.

PANOWIE PYTANIE DO WSZYSTKICH CZY CHCECIE BY TURNIEJ BYŁ KONTYNŁOWANY NA ROSTERKU KOLEGI BOLESTY.
pytam

bo trzeba by parę spraw z tym pozałatwiać ,a nie wiem czy jest sens.
skoro nie będzie chętnych.
mnie te sceny się podobają ich urok polega na tym ,że nie wiesz kim wygrasz Polakami czy też Niemcami

Giess zobacz na następny scen Warszawa Modlin to przestaniesz nażekać na ilość wojska.
tam dopiero będą manewry Grin
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #91 : Styczeń 21, 2010, 09:57:00 »

Dziękuje, dziękuje dziękuję, lecz nie weźmiecie mnie Generałowie pod włos.

Gdybym grał nadal w turnieju to zapewne nie byłbym taki bezkompromisowy bo moje decyzje miałyby wpływ takze na moje kolejne gry.

Jeśli ktoś chce pogadać dlaczego nie przewiduję prowadzić kolejnych turniejów to zapraszam na priv.
Dodam tylko, że jeśli znajdzie się następca to ma przetarte szlaki w tym powstał panel dla koordynatora do zakładanie spotkań co znacznie upraszcza organizację turnieju (niestety powstał dopiero w połowie TDS i tamten turniej jest dość "pogmatwany"). Dzięki panelowi i forum w zasadzie można prowadzić turniej bez udziału Szarika. Szarik musi tylko założyć turniej i później dopisać punkty bonusowe.

Z racji pewnej niesubordynacji uczestników wydaje mi się że należy zaostrzyć zasady terminowości. Wprowadzić zasadę zgłaszania terminów rozgrwyki i jeśli spotkanie nie jest rozstrzygnięte do konca fazy ustalać kto się nie zjawił w ustalonym terminie. Inaczej niektórzy z generałów rozciągają w czasie turniej. 

Podsumowanie oczywiście nie objęło wyniku spotkania giees-Peiper które wygrał Giees. Dzięki temu wiemy ze zagra o zwycięstwo w turnieju, a Peiper o 3 miejsce.
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #92 : Styczeń 23, 2010, 04:33:44 »

Dziękuje, dziękuje dziękuję, lecz nie weźmiecie mnie Generałowie pod włos.
Smiley

Z racji pewnej niesubordynacji uczestników wydaje mi się że należy zaostrzyć zasady terminowości. Wprowadzić zasadę zgłaszania terminów rozgrwyki i jeśli spotkanie nie jest rozstrzygnięte do konca fazy ustalać kto się nie zjawił w ustalonym terminie. Inaczej niektórzy z generałów rozciągają w czasie turniej. 

Ja bym zaczął w regulaminie od prośby by każdy przemyślał czy na prawdę będzie miał na to czas. Zapisać się jest łatwo.
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #93 : Styczeń 23, 2010, 04:38:54 »

besprzecznie kolego Giess tylko chyba ma albo braki czasowe,
albo inne powody by tego już nie robić
Bez wątpienia to drugie, co z resztą jak ktoś śledzi forum to wie.
PANOWIE PYTANIE DO WSZYSTKICH CZY CHCECIE BY TURNIEJ BYŁ KONTYNŁOWANY NA ROSTERKU KOLEGI BOLESTY.
pytam

To czy chcemy czy nie chyba już jest mało istotne. Turniej jest już prawie zakończony a zmiana rostera w trakcie raczej odpada.
Giess zobacz na następny scen Warszawa Modlin to przestaniesz nażekać na ilość wojska.
tam dopiero będą manewry Grin
Heh tak widziałem i liczyłem. Nie jest więcej niż w "Warszawa". Ale też nie wiele mniej...
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #94 : Styczeń 25, 2010, 10:40:31 »

Chodzi mi o to ,że istnieje możliwiść dodania rosterka do ligowego pancera.
Jestem po rozmowach wstępnych.
Wszyscy wyrażają zgodę nawet Depet jest skłonny poświęcić czas by go dodać lecz nie wcześniej niż przy następnej aktualizacji.
chodzi mi o to czy chcecie bo po co robić coś czego nikt nie chce?

o co chodzi z tym forum?bo nie czytuję zbyt uważnie ?


 Wink
co do brania pod włos to z całą pewnością nie Cheesy
to raczej drugi kierunek głaskania  Smiley
a co do terminów ja mam czas na grę ale przeciwnik nie.
gramy przez meila i niestety się wlecze 14 tur rozegranych przez 24 dni .
wydaje sie ze 1 miesiąc na grę przez meila to mało niestety nie każdy może grywać przez komunikator na to potrzeba z pół dnia poświęcić, chyba ze gra sie bezmyślnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2010, 10:53:41 wysłane przez Janus » Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #95 : Luty 03, 2010, 02:28:56 »

Turniej wkracza w ostatnią ture:
w finale zmeirza się giees i Janus a o 3 miejsce grają przemek - Peiper.
Dodam że mecz o 5 miejsce pomiędzy feldfeblem Szulcem a yazzem takze się nie skończył.

Wszystkie gry na scenariuszu: Warszawa - Modlin
Czas zakończenia to koniec lutego.
Z racji pewnych utrudnień z dostepem do internetu nei powiadomię oficjalnym imediami - prosze skontaktowac sie z przeciwnikami, gry porejestrowane, powinny przyjsc powiadomienia do skrzynek.
Powodzenia.
Koordynator - Sir Daban
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 10, 2010, 09:49:20 »

Po wielu latach trudu i znojów ogłaszam koniec Turnieju Polskie Drogi!!!!!! (wiwaty)

Ostatni nierozstrzygnięty i "niezwalkowerowany" mecz ogłaszam jako obustronnego walkowera, przy czym z racji tego że feldfebel Szulc 2 miesiace po terminie wysłał e-mail do przeciwnika z prośbą o ustalenie terminu to jemu przyznaję arbitralnie 5 miejsce, a jego przeciwnikowi 6.

Wyniki końcowe:
Kolejno:  miejsce, generał, Łącznie punkty bonusowe za turniej, punkty bonusowe za 1 faze, punkty bonusowe za 2 faze grupową, punkry bonusowe za faze turniejową, punkty bonusowe za miejsce w turnieju,
Podsumowanie końcowe
1 giees   91             4 4 3 80
2 Janus  62             5 4 3 50
3 przemek 42             6 2 4 30
4 Peiper 35             4 2 4 25
5 feldfebel Szulc 24             2 2 0 20
6 yazz 22             4 2 0 16
7 Wozny80 15             3 0 0 12
8 PanzerLehr 13             4 0 0 9
9 jarosan 12             4 0 2 6
10 Cpt.Pablo 7             4 0 0 3

Generałowie niesklasyfikowani:
Sir Daban
Foit
Lejsik
Roberto_tr
pioter1944
Zapisane
Sir Daban
Gość
« Odpowiedz #97 : Kwiecień 10, 2010, 10:00:58 »

Zwycięzcom serdecznie gratuluję, gdybym mógł to przyznałbym dodatkową premię dla najbardziej terminwoego gracza którym był Peiper. Listę przesyłam do Szarika, lecz rozliczenie turnieju z dopisaniem punktów moze zrobić tylko on i jego musicie na Zlocie o to pomęczyć. Wszystkie dane są umieszczone na forum. Ze swojej strony przepraszam za niesprawdzenie plansz przed turniejem, lecz miałem w nim grac a to oznaczało że nie powinienem ich widzieć zawczasu, a scenami zajmowął sie Szarik.  Dodam, ze z radoscią wykasowałem pliki turniejowe, spisy i zestawienia i sadzę zę był to ostatni prowadzony przeze mnie turniej.
Z racji tego ze w tzw. międzyczasie pomiędzy MP udalo sie rozegrac 2 prowadzone przeze mnei turnieje oraz w trakcie jest On-line to sadzę zę pomysł na puchar generałów nie ma sensu. Tempo rozgrywek jest baaardzo małe i nie da sie zrobić 10 turniejów aby to miało sens. Niniejszym przyznaję że się myliłem, idea była piękna, lecz wykonalność zerowa.
Aby podsumowanei bnie było tylko przyznawanie msię do zmian zdania i przepraszania za błędy wymeinię plusy: udało sięwprowadzić zbiorczy regulamin, choć będzie on wymagał zmian to kolejny prowadzący turniej będzie mógł skupić się na innych rzeczach niz ponowne tworzenie regulaminu. Dodatkowo stworzono panel koordynatora ktory pozwala dodawac spotkania - rzecz cenna bo nei trzeba czekać na Szarika. Co do tego ze umieszczałem informacje na forum to musicie sie wypowiedziec, lecz sadze ze to tez dobry pomysl.
Dobrych bojów Generałowie
Ex-koordynator Sir Daban 
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #98 : Kwiecień 13, 2010, 01:50:35 »

chym
puchar generałów miał w założeniu być turniejem trwającym cały rok .
faktem jest ,że z mobilizacją turniejową jest różnie tak jak z czasem ,który można poświęcić na grę dla tego osobiście jestem zwolennikiem
raczej dłuższych terminów rozgrywek. powody są dość proste.
1-więcej możliwości znalezienia czasu na grę
2-możliwość rozegrania w ostateczności gry przez mejla
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 13, 2010, 08:06:36 »

Zgadzam się , z resztą ten przymus grania przez skype i tak jest chyba martwy, jak sytuacja nie pozwala to gra się via mail...
i rzadko kiedy stanowi to dla kogoś problem.
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.009s, 1q)