Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 11:41:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dyskusja na temat Rankingu Generałow  (Przeczytany 51397 razy)
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 4742


"Let me see your war face."


« Odpowiedz #60 : Styczeń 28, 2017, 01:05:42 »

Krótkie pytanie: gdzie można kontynuować dyskusję z mojego wątku o Delta Force? Mój wątek został zamknięty, zanim zdążyłem jeszcze napisać Smiley
Chyba najlepiej w wątku kampanii: Kampania G35 "Delta Force"

Tylko postaraj się zacytować wypowiedzi/posty na które odpowiadasz...;
Zapisane

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #61 : Styczeń 28, 2017, 07:19:28 »

Wiesz co, jesli to jest wątek taktyczny, a zdaje się, że chodzi Ci o kontynuację rozważań n/t "komandosi w samochodach czy śmigłowcach", to spokojnie możesz założyć nowy wątek w dziale technicznym albo szkoleniowym, bo w ten sposób więcej osób z niego skorzysta. Jeśli dyskusja się rozwinie, to nie ma sensu jej ciągnąć pod wątkiem o konkretnej kampanii - skoro dotyczy zastosowania pewnej grupy jednostek występujących w wielu kampaniach.

Wątki rankingowe powinny w zasadzie służyć opisie samej gry, ew. dyskusji nad szczególnymi przypadkami i rozwiązaniami dotyczącymi konkretnych scenariuszy. A nie jednostek jako takich.

Jesli to jest coś, co dotyczy tej kampanii i tylko tej, to daj znać - otworzę wątek.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
besiu
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 556


« Odpowiedz #62 : Styczeń 28, 2017, 07:34:37 »

Mam prośbę do niektórych z Was, którzy wstawiają raporty: u niektórych osób nie widzę części raportu, w której jest podsumowanie liczby wojsk po stronie gracza i po stronie komputera na koniec scenariusza (core+aux). Nie wiem, czy to wynika z jakichś ustawień, że to się nie generuje, ale mnie by się to przydało, kiedy nie znam danej kampanii i na podstawie tej liczby mogę ocenić, czy daną kampanię będzie mi się chciało kiedyś zagrać Smiley Bo nie ukrywam, że nie przepadam za takimi, gdzie jednostek jest bliżej setki po obu stronach. Jeżeli jest taka możliwość, to prosiłbym Was o wstawianie raportów z tym fragmentem Smiley
Nie widać przeciwnika - bo został skasowany. I wtedy w ogóle go nie ma.
Ja często opisuję w ... "opisie" Cheesy ha! - ile było, albo mniej więcej, że ma ich być 80, albo 105.
Czytaj opis bitwy. chyba, że go nie ma...
Zapisane
Ponury
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1067



« Odpowiedz #63 : Styczeń 29, 2017, 02:21:20 »

Wiesz co, jesli to jest wątek taktyczny, a zdaje się, że chodzi Ci o kontynuację rozważań n/t "komandosi w samochodach czy śmigłowcach", to spokojnie możesz założyć nowy wątek w dziale technicznym albo szkoleniowym, bo w ten sposób więcej osób z niego skorzysta. Jeśli dyskusja się rozwinie, to nie ma sensu jej ciągnąć pod wątkiem o konkretnej kampanii - skoro dotyczy zastosowania pewnej grupy jednostek występujących w wielu kampaniach.

Wątki rankingowe powinny w zasadzie służyć opisie samej gry, ew. dyskusji nad szczególnymi przypadkami i rozwiązaniami dotyczącymi konkretnych scenariuszy. A nie jednostek jako takich.

Jesli to jest coś, co dotyczy tej kampanii i tylko tej, to daj znać - otworzę wątek.

Nie nie, chodzi konkretnie o używanie spadochroniarzy jako takie Smiley

Zrobiłem wątek w Akademii Wojskowej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 03:22:41 wysłane przez Ponury » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)