Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 08:08:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kowdar - W75 "Komando" - 100%  (Przeczytany 9376 razy)
kowdar
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 2646



WWW
« Odpowiedz #15 : Listopad 20, 2020, 10:28:38 »

I na tym kończy się ta wspaniała kampania, naprawdę nie przesadzam ... uważam ją za jedną z najlepszych kampanii i bardzo, bardzo grywalną. Mało jednostek, więc pomimo czasami dużej ilości tur gra się szybko.
Podejrzewam, że pierwsze podejście do tej kampanii, zakończy się w większości przypadków  tak jak u mnie, czyli większość bitew na Victory, lub TV, czasami BV. Ale w wielu z tych przypadków, może po dobraniu innych jednostek, trochę innej taktyki (jak to jest wówczas gdy się zna daną bitwę) sądzę, że będzie BV do osiągnięcia. A jak kampania będzie znana tak jak Blitzkrieg, to wówczas tak będzie na pewno.
Naprawdę zachęcam do spróbowania, kampania jest super dopracowana, ma róźne mechanizmy gry wykorzystane, często są to drobiazgi, jak np. przydział czołgu mostowego o stanie 2 w jednej z bitew, łatwo go stracić, bez niego posiłki które otrzymamy będą miały spore opóźnienie w wejściu do bitwy co może mieć spore konsekwencje. I takich smaczków jest dużo więcej. Kampania bardzo podobno w stylu do kampanii Gustlika.
I nie można zapomnieć o briefingach, historyczne (jak zakładam), fajnie opisujące zadania.

Dla mnie jedna z najlepszych, a chyba najbardziej przyjemna do grania kampania w OG.
Szkoda że do tej pory nie miałem okazji poznać żadnej opinii od innych o tej kampanii.

No i jeszcze jedna zaleta ... jak się uprzeć to można rozegrać kampanię w jeden dzień, od rana do nocy, ale jest to możliwe Smiley

Uzupełniłem relację o obrazki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2020, 10:10:01 wysłane przez kowdar » Zapisane

Polecam moją stronę z kampaniami OpenGen na Gustlik efile:
https://opengeneral.pl
besiu
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 556


« Odpowiedz #16 : Listopad 23, 2020, 12:05:21 »

Dzięki za obrazki. Bardzo podniosły jakość i barwność opisów.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.005s, 2q)