Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 10:24:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hansen gra:W07 ''Grupa Armii Środek'' v2.2-200%  (Przeczytany 15414 razy)
Hansen
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 3540


Bierz co się da,niech się dzieje co chce.


« Odpowiedz #15 : Kwiecień 25, 2012, 04:46:18 »

Na pewno się da....(popatrz na moje kampanie-porównaj z innymi i zobacz że jako jedyny zawsze walczę słabszymi jednostkami niż wszyscy mam np....hb.105,czołgi PzIV i inne normalne wyposażenie) i zawsze potrafię zwyciężyć....więc na pewno się da,na tym etapie walk mam bardzo mocne Pantery i to one oraz Tygrys decydują o wyniku walki a reszta moich wojsk je wspiera.


I co ważne jeśli kampania jest jednotorowa (a takie lubię) to nie przeszkadza mi zakończenie w ostatniej turze,trzeba pamiętać o tym że wtedy mniej zużyjemy nasze wojska a że dostaniemy mniej kasy....mi to nie przeszkadza,pamiętajmy że to autor kampanii ''zmusza'' do BV żeby dostać prototyp lub zazwyczaj więcej kasy.
Zapisane
Hansen
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 3540


Bierz co się da,niech się dzieje co chce.


« Odpowiedz #16 : Kwiecień 25, 2012, 06:22:43 »

Właśnie straciłem sztab...przez przypadek,wykonywałem pancerną szarżę 3SS na południu po odbiciu lotniska i dostałem się pod ogień artylerii a potem HQ dobił Szturmowik....nie będę oszukiwał więc to koniec.

Hmmmm.....a może walcząc nie wystawiać sztabu w bitwach no bo po co,tracisz=przegrywasz........a może pozwolić ''zamieniać'' sztab na jednostkę bojową w swojej klasie,przecież to też byli przeszkoleni żołnierze?

Zakończyłem....kampania,przynajmniej do tej bitwy nie jest jakaś trudna,niech będzie 4.
Zapisane
derwiszx
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 884


« Odpowiedz #17 : Kwiecień 25, 2012, 09:36:25 »

Zastanawiałem się czy jest taka możliwość żeby np dokonać upgrade sztabu na jakąs ofensywna jednostkę piechoty a w zamian z  inną doświadczoną jednostkę piechoty zrobić downgrade do sztabu. Zysk by był taki, ze miałbym zamiast niedoświadczonego sztabu sztab doświadczony.  Ale jeśłi to by było możliwe to nie jestem pewien czy nie byłoby sprzeczne z regulaminem.
Zapisane

Gratia gratiam parti
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #18 : Maj 09, 2012, 10:31:44 »

Wynik 613 - bez bonusa
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)