Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 08:30:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Video z gry  (Przeczytany 8196 razy)
kali1111
Sierżant (Sergeant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« : Grudzień 27, 2019, 02:23:04 »

Hej mam takie pytanie, poszukuje filmików przedstawiających rozgrywkę w open general, dowolną kampanię. Na jutube nie ma nic ciekawego a chciałbym się poduczyć Huh? Damnpc
Zapisane
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #1 : Grudzień 27, 2019, 03:43:54 »

To po polsku (jedyne  z Open General).
https://www.youtube.com/watch?v=jwjjkQtts7s
Po za tym możesz pooglądać xlogi

http://www.forum.gildiageneralow.pl/kampanie-w-budowie-gry-testowe-konsultacje/kowdar-g35-'delta'-100percent-bez-auto-uzupelnien-i-z-zielonymi-uzupelnieniami/15/

Udało mi się zrobić xslog'a który pokazuje prawie w całości tą bitwę (bez pierwszej tury) i prawie bez błędów (nie działa GreenReplacement, więc MQ-9 Reaper, który powinien pod koniec latać jako 10/10, jest ze stanem 3/10. Ale do końca padał deszcz, więc on nie strzelał  i ten błąd nie spowodował posypania się xlog'a. Chyba także cos koło północnego VH jest zbyt mało piechot wroga, więc może nie wszytsko co AI wystawił się pojawiło, ale xlog odtwarza się ok do końca.
Kto chce może pooglądać.

DLa przypomnienia:
Plik xcsv wrzucamy do katalogu SAVE, a plik xlog do katalogu OPENLOG (oba katalogi oczywiście w EFILE_GUS).

PS.
Spróbuję jeszcze sprawdzić poprzednią bitwę i może uda się też zrobić tak, aby xlog się odtworzył w miarę bez błędów.

EDIT:
Niestety, jak pisałem raport z poprzedniej bitwy, to aby zczytać ile wydawałem na uzupełnienia otworzyłem grę z tego samego xsave i mi się xlog nadpisał ... więc poprzedniej bitwy do pooglądania nie będzie Sad



Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
kali1111
Sierżant (Sergeant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Grudzień 27, 2019, 10:28:54 »

Właśnie ten z YouTube widziałem ale gość grał gorzej niż ja obecnie. Nie macie jakichś innych filmików ? Chciałbym rozwinąć swoje umiejętności bo czuję, że dużo jeszcze po prostu nie umiem Huh?
Zapisane
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2019, 12:17:37 »

Tak jak pisałem o niczym innym nie wiem.
Jedynie xlogi Smiley
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)