Fulda #2 - prace budowlane

Zaczęty przez sympatyk, Lipiec 30, 2025, 07:59:32 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sympatyk


sympatyk

Ta polska grupa, jest podejrzana - wszyscy jak z pod igły - jednakowe doświadczenie--> nawet amerykański oficer łącznikowy i nowy "specjalista" (#13)

Jaro

#932
Poprawiłem niebieskim doświadczenie w #13 i #14
Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI

Jaro

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI

sympatyk

Jeśli tak jest ustawione(wpisane) nie można kupić sprzętu brytyjskiego --> kraj 23 musi być wyżej --> supCountry1


Jaro

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI

Waldzios

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons

Jaro

RFN zajęło się porządkowaniem swojego kraju. Do Polski nie weszli z przyczyn historycznych (2WŚ) a dalej już tak zostało. Zamiast nich mamy LWP.

Dla porządku - nie upieram sie przy braku RFN w ataku na ZSRR.
Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI

Waldzios

Pytałem z ciekawości. Nie mam zdania w temacie.

Z punktu widzenia gracza na pewno dotkliwa będzie utrata dostępu do zachodnio-niemieckiego uzbrojenia pancernego i przeciwpancernego.

Z drugiej strony, potencjalny dostęp do uzbrojenia LWP umożliwi ciekawe opcje zakupowe (taktyczne zestawy rakietowe i mobilne systemy przeciwlotnicze).
GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons

sympatyk

Cytat: Waldzios w Dzisiaj o 07:05:43 PM
Cytat: Jaro w Dzisiaj o 06:44:46 PMpoprawione
Coś złego przytrafiło się RFN?

Gracz został o tym powiadomiony --> jeśli nie czyta wstępniaków, to jego strata
Sam dokupiłem jeszcze jeden niemiecki czołg, reszta - w tym scenariuszu będzie możliwa wymiana na M1 Abrams - co prawda gorszy, ale mieliśmy jeździć tylko na niemieckich czołgach?

Co do Niemców - po włączeniu wschodnich landów do NRF, sprzętu nie starcza dla wschodnich wojsk, które są przezbrajane --> jedno państwo - jeden system uzbrojenia
Niemieckie czołgi wjeżdżające do Polski na pewno w roku 1980 nie były by tak samo witane jak amerykańskie
LWP zastąpi po tym scenariuszu (#13) NRF
Już dawno widziałem , jaki potencjał ma UW w różnorodności uzbrojenia, a jak wąska ławka po stronie Nato ...przesiadka była zamierzona